54 / 100 SEO Score

VIRTUVES
UN KORPUSA
MĒBELES

PĒC INDIVIDUĀLĀ PASŪTĪJUMA
UN GATAVAJIEM PROJEKTIEM

VIRTUVES
UN KORPUSA
MĒBELES

PĒC INDIVIDUĀLĀ PASŪTĪJUMA
UN GATAVAJIEM PROJEKTIEM

Virtuves pēc pasūtījuma klasiskā, modernā un skandināvu stilā kā arī provansas un neoklasiskā stilā.

Kopš 2004. gada mēs nodabojamies ar augstās kvalitātes mēbeļu izgatavošanu pēc individuālā pasūtījuma un gatavajiem projektiem.

 

Mēs piedāvājam virtuves mēbeles, mēbeles vannas istabām, skapjus, birojus, mēbeles viesistabām un bibliotēkām, galdus, krēslus un citas korpusa mēbeles.

 

Mūsu dizaineri strādā dažādos stilistiskos virzienos: skandināvu vai provansas stils, klasisks vai mūsdienīgs, neoklasisks vai hi-tech – mūsu komandas galvenais mērķis ir radīt siltumu un omulību jūsu mājā, izgatavojot skaistas un funkcionālas mēbeles, kuras kalpos Jums ilgus gadus.

 

Pie mums Jūs varat pasūtīt mērījumu veikšanu uz objekta, dizainu, projektēšanu, izgatavošanu, piegādi un montāžu. Mēs strādājam ar vadošiem Eiropas materiālu un furnitūras ražotājiem, mūsu ražošanas un uzstādīšanas meistariem ir daudzu gadu pieredze savā jomā.
Galvenā 1

Klasiskais vai modernais stils?
Skandināvu stils vai neoklasika?

Galvenā 2
Mēdz teikt ka klasika ir nemirstīga. Pašpietiekamība katrā detaļā. Var droši apgalvot, ka šis stils nekad nezaudēs savu pievilcību. Pie tam virtuve klasiskā stilā izskatās respektabli un omulīgi, radot siltu un mierīgu gaisotni. Gaiša virtuve kas apvieno sevī modernu un klasisku stilu vienmēr nepiespiesti izskatās jebkurā telpā, savukārt, neitrālie toņi un dabīgā koka siltums piedod šādai virtuvei vieglumu un neatvairāmību.
Galvenā 3
Moderns stils – tā vienmēr ir kārtība un praktiskums, līniju precizitāte un drošības sajūta. Virtuve mūsdienīgā stilā vienmēr kļūst par centrālo vietu, kura apvieno cilvēkus un kur komfortabli jūtas gan ģimene, gan draugi. Plašs materiālu un faktūru klāsts, kuru var izmantot radot šāda veida virtuvi ir bezgalīgs. Savukārt, katras līnijas precizitāte piešķirs sakārtotības sajūtu visai telpai.
Galvenā 4
Virtuves skandināvu stilā ir viens no vispopulārākajiem mūsdienu virzieniem mēbēļu izgatavošanas jomā. Gaismas pārpilnība un ergonomiskums, funkcionalitāte un formu vienkāršība, ekoloģisko un dabīgo materiālu izmantošana šāda veida virtuves izgatavošanā, kā arī gaišie toņi – tas viss izveido saulainu un priecīgu gaisotni. Savukārt, virtuve provansas stilā var kļūt par izsmalcinātu vietu jūsu mājā, kas piešķirs interjeram oriģinalitāti un svētku noskaņu.

Korpusa mēbeles

Pēc paraugiem un individuāli

Pie mums Jūs varat:

— Veikt pasūtījumu līdzīgo mēbeļu radīšanai izvēloties vajadzīgo krāsu, formu un izmēru – tādus, kuri ideāli iederēsies Jūsu mājoklī.

 

— Mēbēles pēc individuālā projekta. Piemēram, Jums ir vajadzīgs īpašas konfigurācijas skapis vai bērnu mēbeles, kuras ir izstrādātas ņēmot vērā Jūsu bērna ieradumus. Mēs atradīsim risinājumu!
Galvenā 5
Galvenā 6

MĒBEĻU FASĀDES

КОЛЛЕКЦИЯ ONE
Galvenā 7

Резной декор

Резные элементы и багеты
Galvenā 8

Синтетический камень

Cтолешницы из акрилового камня